Mecz Kontrolny!

Dnia 12 marca 2016 r. o godz. 15:00 na stadionie w Dobrzechowie Juniorzy Starsi Wisłoka Wiśniowa po ciężkim okresie przygotowawczym rozegrali pierwszy mecz kontrolny rundy rewanżowej z tamtejszą drużyną seniorską Koroną Dobrzechów. Mecz zakończył się wynikiem 4-2 (1-2) dla Wiśniowej. Naszym głównym celem spotkania było wykonywanie założeń taktycznych przygotowanych przez naszego trenera.

Skład wyjściowy: K. Ząbik- K. Gawron, Ł. Koczela, D.Witalec, P.Perłowski, P. Mikuszewski, A. Baran, K.Jurasz, P. Koczela, M.Gabor, Ł. Grabski

Zagrali również: M. Kowalczyk, M. Dziok, P.Król, K. Rypyść

Mecz rozpoczęliśmy bramką Pawła Koczeli w 5 minucie meczu jednak w tej połowie to była nasza jedyna bramka. Staraliśmy się rozgrywać piłkę na naszej połowie co wychodziło nam bardzo dobrze i to my dominowaliśmy. Mimo bardzo dobrej dyspozycji bramkarza nasi rywale trafiali do naszej bramki dwa razy. W tej połowie spotkania nie mieliśmy wiele okazji na zdobycie bramki.

Druga połowa rozpoczęła się zmianami, na boisko weszli: M.Kowalczyk(K. Ząbik), M. Dziok(P. Koczela), P.Król(P. Mikuszewski), K.Rypyść(K. Jurasz). W tej części spotkania również staraliśmy się dobrze rozgrywać piłkę nie tylko na naszej, ale również na połowie rywala. Przyniosło to skutki już w 65 minucie po dograniu Michała Dzioka od prawej strony do Krystiana Gawrona, który skutecznie umieszcza piłkę w bramce rywali, dając nam wyrównanie wyniku. W 75 minucie po błędzie bramkarza rywali Łukasz Grabski strzela bramkę dającą nam prowadzenie. Warto dodać, że sytuacji nie brakowało również przeciwnej drużynie chociażby sytuacja 2 na 1 którą udało się powstrzymać naszemu obrońcy. Jeszcze w 85 minucie po strzale Łukasza Grabskiego z wolnego piłka odbijając się od muru myli bramkarza rywali i wpada do siatki dając nam większą przewagę. W drugiej połowie stanowczo to my dominowaliśmy lepiej konstruując akcje i rozgrywając piłkę. Mecz kończy się wynikiem 4-2.

Dziękujemy Koronie Dobrzechów za wspólnie spędzony czas i życzymy sukcesów w lidze. Przed nami jeszcze dużo ciężkiej pracy.

Najprawdopodobniej kolejny sparing rozegramy z Juniorami Czarnych Czudec w Czudcu dnia 19.03.2016, na który serdecznie zapraszamy.